مقالات مرتبط

نحوه صحیح بارگیری کالا در کانتینر یخچالی

در حال حاضر مشخص کردن روش صحیح بارگیری با کانتینر یخچالی اهمیت زیادی دارد. این پروسه می تواند بر روی کسب و کار موثر باشد.

همه چیز درمورد نرخ حمل و نقل بین المللی با کانتینر

نرخ حمل و نقل بین المللی با کانتینر، یکی از مهم ترین مواردی است که قبل از اقدام برای صادرات یک کالای خاص شما باید آن را مد نظر قرار دهید. به صورت کلی در جهت صادرات یک کالای خاص به کشور های خارجی، شما باید از کانتینر های مخصوص در جهت حمل محصول مورد نظر استفاده کنید.

نحوه بارگیری و حفاظت کالا در کانتینر ها

بارگیری کالا با کانتینر یکی از روش‌ های متداول در جابه‌جایی انواع کالاها در حالت های فیزیکی مختلف اعم از مایعات، مواد غذایی، گازها، مواد فله‌ای، خشک بارها، حیوانات و غیره هستند.

بررسی تفاوت کانکس و کانتینر

شاید بسیاری از ما به دلیل تصورات ذهنی، متوجه تفاوت کانکس و کانتینر نشویم. اما با وجود اینکه در بسیاری از موارد نام این دو به جای هم مورد استفاده قرار می‌گیرد، آن‌ها تفاوت‌های زیادی باهم دارند.

کانتینر مسکونی و هر آنچه درباره آن باید بدانیم

همانطور که میدانید یکی از پرطرفدارترین تجهیزات در کشور ما، کانتینر مسکونی است. این سازه ها در انواع و اقسام مختلف تولید شده و در دسترس افراد قرار می گیرند.

خرید کانتینر با بهترین قیمت

کانتینر یکی از اصلی ترین محصولات تولید شده در مجموعه کانتین سیتی می باشد. با توجه به استقبال روز افزون برای خرید کانتینر در صنعت حمل و نقل و صنعت ساختمان، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله توضیحاتی جامع در زمینه ی کاربرد های مختلف کانتینر، دلایل خرید کانتینر و انواع کانتینر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. کانتینر های تولید شده در کانتین سیتی از جنس ورقه های فولاد ضد زنگ و مقاوم در برابر نفوذ آب و در برخی مدل ها عایق حرارتی و صوتی و با ابعاد های 10 فوت، 20 فوت، 30 فوت، 40 فوت و 45 فوت می باشد.